enef
02 فروردین 1402 - 22:23

مانور دشمن برای مأیوس کردن مردم از طریق فضای مجازی

شوش- فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: دشمن از درگیری در بعد نظامی و امنیتی ناامید شده و توجه خود را نسبت به ناامید کردن مردم از طریق فضای مجازی و رسانه‌ها معطوف کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسن شاهوار پور پیش از ظهر امروز چهارشنبه در مراسم گرامیداشت عملیات فتح‌المبین که با حضور مردم و راهیان نور در جوار قدمگاه شهدای فتح‌المبین شهرستان شوش برگزار شد، بیان کرد: امروز برای پاسداشت و گرامیداشت سالروز عملیاتی گرد هم آمدیم که برای ما بسیار ارزشمنداست، ۱۸ ماه مردم در این منطقه مقاومت کردند.

وی با اشاره به مظلومیت شهدای اول هشت سال جنگ تحمیلی افزود: دلاور مردانی همچون شهید درویشی و شهدای ابتدای جنگ بودند که جریان مقاومت را رقم زدند.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان تصریح کرد: ما توانستیم در عملیات فتح‌المبین ۲ هزار کیلومتر از خاک و مرزی را که توسط دشمن بعثی اشغال شده بود، آزاد کنیم؛ قطع به یقین باید گفت که این عملیات یکی از عملیات‌های مهم هشت سال دفاع مقدس به شمار می‌رود.

سردار شاهوارپور به بیان رشادت‌های دلاور مردان نیروهای مسلح پرداخت و گفت: دشمن از درگیری در بعد نظامی و امنیتی ناامید شده و توجه خود را نسبت به ناامید کردن مردم از طریق فضای مجازی و رسانه‌ها معطوف کرده است.

وی تصریح کرد: در سال‌های گذشته غفلت‌هایی در فضای مجازی صورت گرفته اما با توجه به سخنرانی روز گذشته مقام معظم رهبری و فرامینی که داشتند، از هیچ تلاشی برای خدمتگزاری به ملت و امید آفرینی فرو گذار نخواهیم کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1105139